Lake Kapı Kaplama

Lake kapı, firmamızın bünyesinde bulundurduğu CNC aracılığıyla mdf kanat üstüne istenilen motiflerin işlendiği sonrasında tam profesyonel boya hattımızda üzerine lake boyama işleminin belli katman ve ölçülerde işlemden geçirilerek, tam pürüzsüz ve tatmin edici bir görünüm kazandırılmasıyla elde edilir.

Günümüzde tamamen lake kapılardan ziyade lake kanat ve doğal ağaç kaplamalı pervaz ve kasaların birleşiminin oluşturduğu modern kapılar tercih edilmektedir.

Lake Kapı Alırken

Lake kapılar evinize şık, sade ve zarif bir görünüm için mükemmel bir tercih olmasının yanında el ile boya atılan atölye tarzı yerlerden almanızla birlikte cila katmanı farkı olması oldukça yüksektir.  

Fiyat’tan düşürülmek adına ucuz boya ve cilaların seçilmesi, kısa bir süre sonra kapınızda sararmalara yol açmakta, çizilmeler karşısında dayanaksız bir hale getirmektedir.

Özellikle kapı değiştirme sıklığı düşünüldüğünde alınacak kapıların fabrika tipi makine zımparası ve hat cilasından geçirilmesini ön planda tutmanız uzun yıllar hiç bir bozulma yaşamadan kapınızı kullanmanız için oldukça önemlidir.

About BorLak

Check Also

Duvar Çıtası Fiyatları

Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir? Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişiliğinizi yansıtan dekorasyon modelini …