Duvar Çıtası Fiyatları

Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir?

Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişiliğinizi yansıtan dekorasyon modelini belirlemeniz gerekir. Evde Kullandığınız eşyaların modelleri ve tasarımları sizin duvar dekorasyonunu belirlemenizde yardımcı olacaktır. Duvarlarınızı tablo ve resimlerle görselleştirebilirsiniz. Bununla ilgili birçok tasarım fikirleri var.

Bunu yanı sıra duvar çıtası ile istediğiniz klasik olsun, modern tarz olsun, minimalist, country, Bohem tarzı her dekorasyona uygundur. Duvar çıtası içerisine resim koyabilirsiniz, tablo koyabilirsiniz. Duvar kâğıdı koyarak farklı tasarım oluşturabilirsiniz. Kesinlikle her dekorasyon modeline uygun tasarım fikirleri bulunmaktadır.

Her dekorasyon sitiline uygun duvar çıtası çeşitleri bulunmaktadır. Hangi dekorasyonda en çok kullanılıyor diyorsanız. Klasik tarz ev dekorasyonu, Country (İngiliz, Amerikan Tipi)Ev dekorasyonu, Modern ev dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Duvar Çıtasını kendimiz yapabilir miyiz?

Evet Sizlerde bu uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz. Bizlere duvarınızın ölçüsünü ve oluşturacağınız çerçevenin ölçüsünü gönderiyorsunuz. Çıtaları bizler açısına göre kesip, paketleyip kargo ile gönderiyoruz. Tatbikî kullanacağının yapıştırıcı ile birlikte gönderiyoruz. Detayları öğrenmek için de iletişim numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

About BorLak

Check Also

Lake Kapı Kaplama

Lake kapı, firmamızın bünyesinde bulundurduğu CNC aracılığıyla mdf kanat üstüne istenilen motiflerin işlendiği sonrasında tam …